Kamp weekend 2019

Zaterdagochtend 8 april was het dan zover, het pinksterweekend stond weer voor de deur!

Met ruim 60 kinderen konden we op weg naar de Delftse Hout om er een fantastisch weekendje van te maken. Onderweg kregen we nog te maken met een hevige regenbui, maar toen we eenmaal bij het kamphuis aankwamen, kwam de zon gelukkig langzaam weer tevoorschijn. Bij aankomst konden we de kampdans dan ook buiten aanleren, waarna we konden gaan eten, de kamers konden gaan indelen en vervolgens begonnen met de spellen. We hebben vele verschillende leuke spelletjes gedaan in de Delftse Hout en rond het kamphuis. Toen het ’s avonds al helemaal donker was geworden, gingen we nog met zijn allen naar buiten, het was best een beetje spannend, maar als we elkaars handen goed vasthielden kwam het helemaal goed en was het spel toch wel heel erg leuk! De volgende ochtend begonnen we met de kampdans om even wakker te worden, waarna we konden ontbijten en begonnen met het knutselen van prachtige Disney figuren. Daarnaast hebben we een raadseltocht gedaan, waarbij de kinderen de dader van een mysterie moesten ontcijferen en konden zelfs de buikschuifbanen erbij halen met het lekkere weer. Ook was het tijd voor een frietje met wat lekkers, om daarna nog even de puntjes op de i te zetten voor de kampacts. Het moment was aangebroken, tijd voor de bonte avond! Voor een jury mochten de kinderen al hun prachtig bedachte acts opvoeren, we waren erg onder de indruk van jullie acts! Ten slotte hebben we er nog een gezellig feestje van gemaakt, maar uiteindelijk moesten de kinderen toch echt gaan slapen. De volgende ochtend waren veel kinderen dan ook een beetje moe.. Het was tijd om op te gaan ruimen en alle spullen weer te verzamelen, nog een laatste spel en toen stonden de ouders alweer voor de deur. Wij vonden het een heel geslaagd kamp en hebben het naar ons zin gehad, we hopen jullie ook! Tot volgend jaar en lieve groetjes van het jeugdteam